Kızılcabölükspor Denizlili Gençlere Sahip Çıkıyor

BAL Ligi’nde şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan Kızılcabölükspor Denizli’li gençlere sahip çıkmaya devam ediyor.

Daha önce Denizlispor’dan yetişmiş fakat şehir dışında oynayan Sinan Kılıçarslan ve Yunus Yurdaşı, Denizlispor’da forma giyen genç isimler Mustafa Tarhan, Orhan Deymeci, Asil Kaan Güler’i kadrosuna dahil eden Mekik bu sefer de Denizli amatöründen 6 genç ismi kadrosuna kattı.

Sarayköyspor’dan Berk Saraç, Bereketlispor’dan Sedat Yahşi, Hasan Onur Biçer, Selman Yıldırım, Akalanspor’dan Semih Dinç, İl Özel İdarespor’dan Burak Gökbel ile sözleşme imzalayan Kızılcabölükspor Denizli’li futbolculara ve genç isimlere verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Kızılcabölükspor’un yeni transferlerini tanıyalım:

Berk Saraç: Futbola Sarayköyspor’da başladı. 11 senedir burada oynuyor. 1994 doğumlu olan Berk, geçen sezon Aydın 1923 ve Denizli Belediyespor’un transfer listesindeydi fakat Sarayköyspor yönetiminden izin çıkmayınca transferi gerçekleşmemişti. Berk Saraç sağ ve sol kanatta görev yapıyor. Kıvrak çalımları ve hızıyla dikkat çekiyor.

Sedat Yahşi:Futbola Bereketlispor’da başladı ve 4 senedir burada forma giyiyor. 1994 doğumlu olan Sedat orta sahada görev alıyor. Güçlü fiziği ve top çalmasıyla adından söz ettiriyor.

Hasan Onur Biçer: Futbola Dokuzkavaklarspor’da başladı. Ardından Denizli Belediyespor altyapısında oynadı. Geçen sezon da Bereketlispor’da forma giydi. 1993 doğumlu olan Hasan Onur, aynı zamanda futsal da oynadığı için yüksek bir tekniğe sahip. Güçlü fiziğiyle kolay top kaybetmeyen Hasan Onur orta sahanın her bölgesinde oynayabiliyor.

Selman Yıldırım: 6 senedir Bereketlispor’da forma giyen Selman 1994 doğumlu ve orta sahada görev yapıyor. İki ayağını da kullanabilen Selman tekniğiyle ön plana çıkıyor.

Semih Dinç: Futbola Çamdibi İdmanyurduspor’da başladı. Altınordu’da profesyonel olan 1991 doğumlu Semih Dinç, Denizli’de Konakspor’da forma giydi. Geçtiğimiz sezon ise Akalanspor için ter döktü. Santrafor oynayan Semih, güçlü yapısı, hava toplarındaki hakimiyeti ve etkili şutları ile tanınıyor.

Burak Gökbel: 7 sezondur İl Özel İdarespor’da forma giyen Burak 1994 doğumlu ve sağ kanat ile sol kanatta oynuyor.

 

Haber: Osman Özad..

 

Kızılcabölükspor Denizlili Gençlere Sahip Çıkıyor için bir yorum