Kızılcabölükspor’dan Teşekkür Ziyareti

İşadamı hacı Enver Paralı’ya Kızılcabölükspor onursal başkanı ve Kızılcabölük belediye başkanı Abdülkadir Uslu, Kızılcabölükspor başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu üyeleri İstanbul’da teşekkür ziyaretinde bulundu.

İstanbul’da yaşayan Kızılcabölüklü işadamı hacı Enver Paralı’ya çalışma ofisinde ziyaret eden Kızılcabölükpor yönetimi beraberinde Bölgesel Amatör Ligi şampiyonluk kupasını da götürdü.

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan hacı Enver Paralı şampiyonluk kupasını havaya kaldırırken “Renklerinin sarı-kırmızı olması önemli değil, Kızılcabölük her şeyden önce gelir. Kızılcabölükspor’un şampiyonluğu beni en fazla memnun eden olaylardan biri oldu. Hepinizi tek tek kutluyorum. En büyük Kızılcabölükspor!..”dedi.

“Her yıl başarıyı yakalayarak bize şampiyonluğu alıştırdınız, bu yıl da başarılı olacağınızı inanıyorum. Kasabamız için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.”diyen İşadamı hacı Enver Paralı’ya yönetim kurulu adına Kızılcabölükspor kulüp başkanı Osman Duran teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Osman Duran;”Sezon başında size ziyaretimizde kupayı size getireceğiz demiştik. Bugün bu sözü yerine getirmekten mutluyuz. Desteklerinizden dolayı Paralı ailesine yönetim kurulu adına teşekkür ederim.”dedi.

Kızılcabölükspor onursal başkanı ve Kızılcabölük belediye başkanı Abdülkadir Uslu da; “Sizlerin varlığı her zaman bizler için güven kaynağı olduğu. Her alanda olduğu gibi Kızılcabölükspor’a verdiğiniz destekler şampiyonluk yolunda bizim en büyük itici gücümüz oldu. Allah sizi başımızdan eksik etmesin!”diyerek, Paralı ailesine teşekkür etti.
Selahattin Yılmazlı tarafından yönetim kurulu adına bir de hatıra plaketi verildikten sonra geçilen yemekte Kızılcabölükspor ile ilgili konular görüşüldü.