Sinan Kılıçarslan Kızılcabölükspor’da!

BAL Ligi’nde şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan Kızılcabölükspor’da transfer harekatı başladı. Yapacağı transferlerle 3. Lig’de başarılı olmak isteyen Mekik’in ilk transferi belli oldu.

Kızılcabölükspor, daha önce Denizlispor’da profesyonel olup Denizli Belediyespor’a kiralanan, ardından sırasıyla Denizlispor, Siirtspor ve Anadolu Üsküdar 1908 takımlarında forma giyen Sinan Kılıçarslan ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Yapılan görüşmelerin ardından hem Sinan’ın geçen sezonki kulübü Anadolu Üsküdar ile hem de oyuncunun kendisiyle son pürüzlerin giderildiği ve Sinan ile her konuda anlaşıldığı öğrenildi.

SİNAN: “ÇOK MUTLUYUM!”

Transferinin ardından denizlifutbol.com’a açıklamalarda bulunan Sinan Kılıçarslan, “Uzun bir aranın ardından Denizli’ye döndüğüm için çok mutluyum. Memleketimin takımı Denizlimizin takımı Kızılcabölükspor için oynamak oldukça heyecanlı olacak. Önümüzdeki sezon çok iyi çalışarak bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Bana güvenen, inanan herkese çok teşekkür ederim. Transfer iki taraf için de hayırlıs olsun.” diye konuştu.

Haber: Osman Özad..

 

Kaynak: www.denizlifutbol.com