Yunus Yurdaş Kızılcabölükspor’da!

Geçtiğimiz sezon şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Göksal ile anlaşma zemini sağlayamayan Kızılcabölükspor, Çankırıspor’un kalecisini transfer etti.

3. Lig Temsilcimiz Kızılcabölükspor, Çankırıspor’un genç kalecisi Yunus Yurdaş (21) ile anlaştı. Transfer bombalarını ard arda patlatan Kızılcabölükspor, iç transferi ardından defans oyuncusu sinan ile anlaşmıştı. Göksal ile anlaşma zeminin bulamayan sarı kırmızılılar Çankırıspor’un Denizlili kalecisi Yunus ile sözleşme imzaladı.

DENİZLİ’YE DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM

Denizlispor Alt Yapısı’nda futbol hayatına başlayan ve yıllarca yeşil siyahlı takımda forma giyen yunus, profesyonel futbol yaşantısına Çankırı temsilcisi ile adım atmıştı. Memleketine döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getiren genç kaleci, transferin gerçekleşmesinde emeği gecen herkese çok teşekkürler ediyorum” dedi.

ÇOK ARAŞTIRIYORUZ

Yunus’un takıma çok faydalı olacağına inandığını dile getiren kulüp Başkanı Osman Duran,”temkinli davranıyoruz” dedi. Duran,”Transferimizi yaparken çok araştırıyoruz. Futbolcuların kişiliğinden aile yapısına kadar her şeyi inceliyoruz. Yunus bizim kriterlerimize uyan ve en önemlisi de gelecek vaad eden bir futbolcu İnşallah kulübümüze uzun yıllar hizmet edecek” dedi.

 

 

Kaynak: www.denizlifutbol.com