İbanoğlu Tavas Şehir Stadını İnceledi

TAVAS STADI’NDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR.

Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu Tavas stadında incelemelerde bulundu.

İbanoğlu, zemin bakım çalışmalarını yerinde inceledi.  Denizli’nin en iyi zeminine sahip stadlardan biri olan Tavas Şehir Stadında lige hazırlık çalışmaları devam ediyor.

İbanoğlu, spor-toto 3.ligin yeni ekibi Kızılcabölükspor’un maçlarını Tavas’ta oynaması için yapılması gereken  saha iyileştirmesi için de ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu Tavas şehir stadında Kızılcabölük Belediye Başkanı  Abdülkadir Uslu  ve AKParti Tavas İl genel Meclis üyesi Hasan Baloğlu ile buluşarak eksiklikleri  gözden geçirdiler.

İbanoğlu “Kızılcabölükspor’un maçlarını Tavas’ta yapması bizce de uygun. Kızılcabölükspor yönetiminin de talebi bu doğrultuda, iyileştirme ile ilgili tespitlerde bulunduk. Sorunun çözülmesi için çalışacağız.”dedi.

Kızılcabölük belediye başkanı ve Kızılcabölükspor onursal başkanı Abdülkadir Uslu; “Maçlarımızı Tavas’ta yapmak için bizler üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Ancak aşamadığımız konularda Spor il müdürümüzün desteğine ihtiyacımız var. Bu çalışmanın Tavas sosyal hayatına ve ekonomisine katkıda bulunacak bir yatırım olarak görüyorum. İl genel meclisi üyesi Hasan Baloğlu da aynı hassasiyetlerden dolayı burada, hep birlikte eksiklikleri tamamlayabileceğimizi düşünüyorum. ”dedi.

Tavas İl Genel Meclisi üyesi Hasan Baloğlu da Kızılcabölükspor’lu yöneticilerle irtibatlı olduklarını ve maçlarını Tavas’ta oynayabilmesi için eksiklerin en kısa zamanda tamamlanması için girişimde bulunduğunu belirtti.

Kızılcabölükspor’un yer aldığı spor toto 3. Lig maçları 1 Eylül’de başlıyor.

tavas stadı (2) tavas stadı (3)tavas stadı (2) tavas stadı (3) tavas stadı (1)tavas stadı (1)