”KARAMSARLIĞA GEREK YOK”

Kızılcabölükspor’un Kulüp Müdürü Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu ile Futbol Şube Sorumlusu Halil Tun, ligin ilk haftasını Denizli Futbol’a değerlendirdiler..

”HAKEM PENALTIMIZI VERMEDİ”

Rakiplerinin çok güçlü bir kadroya sahip olduğunu dile getiren Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu,”Hakem maçı katletti” dedi. Yavuzyiğitoğlu,”Ligin ilk haftasını heyecanla beklemiştik. Çalışmalarımızı çok iyi tamamladık. Karşılaşmada zaman zaman basit hatalar yapsak da oyunun mutlak hakimi kesinlikle bizdik. Karşılaşmanın hakemi 2 tane penaltımızı vermedi. 2-0 geriye düştüksen sonra maçı çevire bilmek için çok çaba harcadık. Ama hakem buna izin vermedi. Bence karşılaşmanın hakkı beraberlikti. Özellikle maçın ikinci yarısında çok güzel bir performans sergiledik. oynadığımız futbol bence gelecek için umut verdi. Artık bu maç geride kaldı. Önümüzde ki maçlara daha iyi hazırlanıp en kısa zamanda galibiyetle tanışmak istiyoruz” dedi.

 

”TECRÜBESİZLİĞİN KURBANI OLDUK”

Sarı kırmızılıların futbol şube sorumlusu Halil Tun ise,”Profesyonel ligin zorluğunu daha ilk maçta gördük” dedi. Tun,”Adamlar öne geçtikten sonra yerden kalmak bilmediler. Tecrübeleri ile zaman öldürmeyi çok iyi yaptılar. Bu ligin çok deneyim istediğini zaten biliyorduk. Bundan sonra daha çok dikkat edeceğiz. Ne kadar üzülsek de bu maç geride kaldı. Taraftarlarımızı üzdüğümüz için özür diliyoruz” dedi.

halil-tun-ali-kemal-yavuzyigitoglu