Kızılcabölükspor Kimleri Ziyaret Etti ?

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Kızılcabölükspor’un yönetimi, Tavas Kaymakamı Ali Arıkan’ı ziyaret etti.

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Kızılcabölükspor’un yönetimi, Tavas Kaymakamı Ali Arıkan’ı ziyaret etti. Kızılcabölük Belediye Başkanı ve Kızılcabölükspor Onursal Başkanı Abdülkadir Uslu, Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, Kızılcabölükspor Basın Sözcüsü Osman Gönlüm ve yönetim kurulu üyesi Nail Karaıslı, Tavas’ın yeni görevebaşlayan Kaymakam Ali Arıkan’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakama ismi yazılı Kızılcabölükspor forması hediye eden Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran, hafta içinde Denizli’de Ziraat Türkiye Kupası 1′inci turunda Elibol,Sandıklıspor ile oynayacaklarını belirterek, maça davet etti.Sporun toplum için önemli bir faktör olduğunu belirten Kaymakam Ali Arıkan bu sene 3.Lig’e çıkan Kızılcabölükspor’un aynı başarıyı bu ligde de gösterebilecek bir yapıya sahip olduğunu belirterek, “Maçların Tavas’ta oynanması için Tavas stadındaki çalışmalar devam ediyor. Temennimiz en kısa zamanda stadın hazır hale getirilmesidir. Kızılcabölükspor’un başarılı olmasından memnuniyet duyarız. Maçları da izlemekten zevk alacağım” dedi.

Kızılcabölükspor yönetimi daha sonra yeni göreve başlayan Tavas İlçe Emniyet Müdürü Vefa Ceylan ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Nemli’yi tebrik ederek görevlerinde başarılar dilediler.

 

 

KIZILCABÖLÜKSPOR YÖNETÝMÝNDEN ZÝYARETLER BTeT_d_CIAEtxLX