Duran’a Sporun En’leri Ödülü

Amatör Spor Haftası kapanış programı 07 Ekim 2013 Pazartesi günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosunda gerçekleşti. Sporun En’leri ödül törenine Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve Şube Müdürleri, kurum müdürleri, Futbol İl Temsilcisi Yaşar Kacar, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Başkanı Sinan Baş, İl Disiplin Kurulu Başkanı Çağlar Akçal, Saha Komiserleri Derneği Denizşi Şube Başkanı Hayrettin Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Federasyon Temsilcileri, Tertip Komitesi Üyeleri antrenörler, Kulüp Başkanları, sporcular ve aileleri katıldı.

Konuşmaların ardından Sporun En’leri ödül törenine geçildi. Ulusal ve uluslar arası yarışmalarda ilimizi temsil eden sporcular ile Denizli’de spora verdiği katkı ve desteklerinden dolayı emeği geçen kişilere Denizli ASKF, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi tarafından hediyeler verildi.

Bu hafta kapsamında Başkanımız Osman Duran’da Denizli sporuna verdiği emekler üzerine Sporun En’leri ödülüne layık görüldü.

1380064_10202091591400521_183114506_n

Duran’a Sporun En’leri Ödülü için bir yorum