Futbolcularımıza Bayram Baklavası

Bayram öncesi deplasmanda Ankara Adliyespor’u 4-0 mağlup ederek taraftarlarına bayram güzel bir bayram hediyesi veren sarı-kırmızılılarda bayram tatili kısa sürdü.

Pazar günü Denizli Doğan Seyfi Stadında oynayacağı Sivas Dört Eylül Belediyespor maçı hazırlıklarını Şirinköy stadında yaptığı idmanlarla sürdürdü.

Kızılcabölükspor’lu futbolcular, teknik heyet, yönetim kurulu üyeleri ve taraftar temsilcileri antrenman öncesinde Şirinköy’de bulunan kulüp binasında bir araya gelerek bayramlaştılar.

Bayramlaşma sonrasında hep birlikte antreman sahasına geçen Kızılcabölüksporlular, yapılan antremanı izledi. Antrenman sonrasında ise taraftarların Kızılcabölük’ten getirdiği ev yapımı ünlü Tavas baklavasını Kızılcabölük Belediye Başkanı ve Kızılcabölükspor onursal başkanı Abdülkadir Uslu takım kaptanı Ali Hürlü’ye elleriyle yedirdi.

Takım kaptanı Ali Hürlü arkadaşları adına teşekkür ederek; “Kızılcabölük’ü, Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Sizlerin varlığı bizim için en her zaman büyük bir güç oluyor.”dedi.

Kızılcabölük belediye başkanı Abdülkadir Uslu; bayramlaşmaya Kızılcabölük’ten geldik. Taraftarlarımızla beraber bu önemli günde sizlerle birlikte olmak istedik. İnşallah mübarek kurban bayramı Kızılcabölüksporumuz için hayırlara vesile olur. Dualarımızın sizlerle birlikte olduğunu bilmenizi isteriz. Taraftar temsilcilerimizle birlikte bir kez daha, her zaman her yerde sizlerle birlikte olduğumuzu ifade ediyoruz.”dedi.

Uslu, Denizlili futbolseverleri Kızılcabölükspor’un, Sivas Dört Eylül Belediyespor’u ağırlayacağı Pazar günü 15.00’de Denizli Doğan Seyfi Stadında oynanacak olan maça davet etti.