Tavas Stadı Denetlendi

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tavas Stadı denetledi.

Kızılcabölükspor’un 3. Lige çıkmasıyla birlikte maçlarını Tavas stadında oynamak istemesi talebini değerlendiren Türkiye Futbol Federasyonu Tavas stadını inceleyerek standartlara uygun hale getirilmesini  istemişti.

Kriterlere uygun hale getirmek üzere statta yapılan çalışmalar tamamlandı.  Kızılcabölükspor başkanı Osman Duran, stadın hazır olduğunu, kriterlere uygunluğunun denetlenerek olur verilmesi için talepte bulundu.

Kızılcabölükspor başkanı Osman Duran, Özellikle Denizli valisi Abdülkadir Demir, Denizli il spor müdürü Ahmet İbanoğlu ve Kızılcabölük Belediye başkanı Abdülkadir Uslu olmak üzere sahanın iyileştirilmesinde katkısı bulunan Denizli il özel idaresi, Tavas kaymakamlığı, il genel meclisi üyeleri ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Denizli Gençlik ve spor il müdürlüğü Tavas Stadının incelenmesinde Denizli Gençlik ve spor il müdürlüğü şube müdürü Mehmet Zengin, Kızılcabölük belediye başkanı Abdülkadir Uslu, Kızılcabölük spor başkanı Osman Duran, İl genel meclisi üyesi Hasan Baloğlu, ilçe gençlik ve spor müdür vekili Şükrü Takım da hazır bulundu.

İzmir bölge müdürlüğü temsilcileri tarafından denetlenen Tavas stadında eksiklerin giderildiğinin görüldüğünü, denetimin olumlu gittiğini belirten Kızılcabölük belediye başkanı  ve Kızılcabölükspor onursal başkanı Abdülkadir Uslu; “İnşallah,  3 KasımPazar günü, Payas belediyespor maçını Tavas’ta oynayacağız. Bir iki gün içerisinde resmi açıklama yapılacaktır.

Kriterlere uygun hale getirmek için uzun süredir çalışıyorduk. Çalışmalarımıza katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. Özellikle belediyemiz personeline ve Tavas şehir stadı görevlilerine gece gündüz demeden verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum.

İnşallah Tavas Stadı  yeni yüzüyle Kızılcabölükspor’un, Tavas Birlikspor’un hayırlı sonuçlar almasına vesile olur. Tavas esnafı ve spor camiası için hayırlı olur.”dedi.

Kızılcabölükspor taraftarları da olumlu sonucu heyecanla bekliyor.

 

tavas stadı denetlendi (1)

tavas stadı denetlendi (2)

tavas stadı denetlendi (3)

tavas stadı denetlendi (4)

tavas stadı denetlendi (5)

tavas stadı denetlendi (6)

tavas stadı denetlendi (7)

tavas stadı denetlendi (8)

tavas stadı denetlendi (9)

tavas stadı denetlendi (10)

tavas stadı denetlendi (11)

tavas stadı denetlendi (12)