Mekik Evine Dönüyor!

Kızılcabölüksporumuzun  3. Lige çıkmasıyla birlikte maçlarını Tavas stadında oynamak istemesi talebini değerlendiren Türkiye Futbol Federasyonu Tavas stadını inceleyerek standartlara uygun hale getirilmesini  istemişti. Kriterlere uygun hale getirmek üzere statta yapılan çalışmalar tamamlandı. Kızılcabölükspor başkanı Osman Duran, stadın hazır olduğunu, kriterlere uygunluğunun denetlenerek olur verilmesi için talepte bulundu. Geçtiğimiz günlerde de yetkililer tarafından denetlenen Tavas stadında eksiklerin giderildiği görülerek stada onay verildi.

Kızılcabölüksporumuz iç saha maçlarını adeta kendisi için bir deplasman olan Denizli Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda oynamaktaydı. Mekik, profesyonel liglerde kendi saha ve seyircisi önünde ilk maçını Payas Belediyespor ile oynayacak. Kızılcabölükspor – Payas Belediyespor maçı Türkiye Futbol Federasyonu Resmi Sitesi’nde Tavas Stadı’nda olarak ilan edildi.

payas

KIZILCABÖLÜKSPOR TARAFTARLARI MUTLU

Geçtiğimiz yıl yoğun seyirci desteği ile zorlu deplasman haline gelen Tavas Stadı’nın onaylanması Kızılcabölükspor taraftarlarını da çok mutlu etti. Kızılcabölükspor taraftarları Tavas Stadı’nda geçtiğimiz yıl yaşadığı ve yaşattığı o büyük atmosferi yeniden yakalamak için hazırlıklara başladı.

Kızılcabölükspor – Payas Belediyespor

3 Kasım 2013 Pazar / Saat: 13:30

Tavas Şehir Stadı

100_5019