Kızılcabölüksporumuz BJK’li Koray Yıldız ile Anlaştı

Beşiktaşlı genç futbolcu, Spor Toto 3.Lig 1.Grup ekiplerinden Kızılcabölükspor ile anlaştı.

20.09.2012’de Beşiktaş’ta profesyonelliğe imza atan Koray Yıldız, 19.08.2013’te Sancaktepe Belediyespor’a geçici olarak transfer olmuştu.

Sancaktepe Belediyespor’da çok fazla forma şansı bulamayan genç oyuncu, devre arasının gelmesiyle birlikte Kızılcabölükspor ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaştı.

Koray Yıldız, sezonun ikinci devresini Kızılcabölükspor takımı için ter dökecek.

Kızılcabölükspor ile sezon sonuna kadar anlaşan Koray Yıldız, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Öncelik olarak sezon sonuna kadar formasını giyeceğim yeni takımım her iki tarafa da hayırlı olsun. Beşiktaş’a daha güçlü ve daha hazırlıklı dönmek için Kızılcabölükspor takımı benim için çok iyi bir şans olacak ve ben bunu elimden geldiği kadar iyi değerlendirmeye çalışacağım.”

“Beşiktaşlı olmak ayrıcalıktır”

“Beşiktaşlı olmak bir ayrılacaktır. Bunu tüm Beşiktaş forması giymiş olan arkadaşlarım iyi bilir. Kızılcabölükspor’da sezon sonuna kadar kendimi çok iyi hazırlayıp, yetiştirip sezon sonu Beşiktaş’a daha dirençli dönmek şu an için tek hedefim.

Sancaktepe Belediyespor’da oynadığım süre zarfı içinde forma şansı çok bulamadım. Bu yüzden takıma hakim de olamıyordum. Kızılcabölükspor’da kendimi daha çok geliştirip, elimden geldiği kadar takıma faydalı olmak, mücadele etmek istiyorum. Çünkü biz futbolcular aldığımız paranın hakkını vermek zorundayız. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağım.”

BYWA67aIEAATwWB

1054443-16893392-640-360

Kaynak:Vatan – Eurosport.com