Teknik Direktörümüz Hasan Şermet Sitemize Değerlendirmelerde Bulundu

Kızılcabölüksporumuzun başarılı teknik direktörü Hasan Şermet, sitemize değerlendirmelerde bulundu.

Kendisine yönelttiğimiz “24 Haziran’da belirlenen grubumuzu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna “Kamuoyunda yapılan analizlerde en zorlu grupta olduğumuz, üst sıraları zorlayacak birçok takımın olduğu söyleniyor. Ama futbol sahada oynayarak kazanılır. İsimler değil yüreğini sahaya yansıtanlar  kazanır. Bu sezon lig zorlu geçeceğe benziyor. Bizde bu doğrultuda önlemlerimizi alıp, transferlerimizi yapıyoruz. Umarım sezon fair play çerçevesinde, Türk futboluna yakışır şekilde, bizim de başarılı olduğumuz şekilde tamamlanır” Dedi.

Gelecek sezon hakkında konuşan Şermet, “Bu sezon hedefimiz geçen sezona göre daha üst sıralarda ligi tamamlamak. Geçen sezon takımda 10 tane kiralık oyuncu vardı. Bu sezon kiralık oyuncu sayısını en aza indirip takımın iskeletini kurmak istiyoruz. Bu doğrultuda takviyelerimiz devam ediyor. Bu sezon hem genç oyuncu teşviği, hem de yaş sınırlamasının kalkması ligimize ayrı bir hava getirecek. Bu nedenle kadromuzdaki genç, yetenekli oyuncuların yanına tecrübeli oyuncular transfer ediyoruz. Takımdaki genç oyunculara hem abilik yapmaları, hem de tecrübelerini sahaya yansıtacak olmaları bizler için bir avantaj.” Dedi.

Taraftarlara da mesaj gönderen Mekik’in tecrübeli teknik adamı Hasan Şermet: “Bugüne kadar bizlere her zaman destek verdiler. Bizleri maçlarda hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Her zaman itici bir güç oldular. Bu sezonda daha fazla seyirciyi maçlarımıza bekliyoruz. Bizlere daha fazla destek versinler. Biz takım olarak onlara kaliteli futbol izlettireceğiz. Bölgesel Amatör Lig’deki şampiyonluk sezonumuzdaki gibi yeniden birlik ve beraberlik örneği gösterip, takımımızla birlikte güzel bir hava yakalamak istiyoruz. Osman başkanın, yönetimin, takımın her zaman arkasında yer alsınlar. Güzel günler göreceğiz.” Diyerek taraftarlardan destek istedi.

Hasan Şermet