Kızılcabölükspor: 2 -Denizlispor: 1

Yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden Kızılcabölükspor’umuz ilk hazırlık maçında PTT 1.Lig takımlarından Denizlispor’ la karşılaştı.

İlimizi en üst liglerde temsil eden kardeş takım Denizlispor ile Haluk Ulusoy Spor Tesislerinde karşılaşan Mekik, sahadan 2-1 galip ayrıldı. Her iki takımın tüm oyuncularının oynadığı maça Kızılcabölükspor’ umuz   Hasan Çelebi, Emre Berkan, Kerim Bölük, Çağlayan İrece, Emre Fırtına, Emre Uzunca, Özkan Taştemur, İbrahim Kongur, Burak Gökbel, Sedat Yahşi ve Hüseyin Çelik 11’iyle çıkarken , Denizlispor Asil Kaan, Rail Malikov, Ömer Alp, Cem Tosun, Gökhan Dinçer, Bülent Ertuğrul, Veli Acar, Erçağ, Andanov, Yordanov, Şevki  11’iyle çıktı. Kızılcabölükspor’ umuzun golleri Gökhan Demir Ve Oğuzhan Çeşmeli’den geldi. Yeni sezona bir çok yeni oyuncuyla başlayan Mekik’ te oyuncuların saha içindeki uyumu dikkat çekiciydi.

Futbolcularını ve teknik ekibini kutladığını dile getiren  Kulüp Başkanımız Osman Duran, ‘Takımımız gelecek için umut veriyor’ dedi. Duran,”Denizlispor ilimizin futbolda ki en büyük markasıdır. Yeşil siyahlı takımımıza karşı hazırlık maçında bile mücadele etmek Kızılcabölükspor kulübü için çok büyük onurdur. Hiç kimse unutmasın ki biz geçtiğimiz sezona kadar amatör liglerde mücadele ediyorduk. Geldiğimiz nokta büyük bir başarıdır. Bugün sahada iyi oyun sergilen futbolcularımı ve gece gündüz çalışmaktan bıkmayan teknik ekibimizi canı gönülden kutluyorum’ dedi.

mllmaldmal

maç 1

maç 2

maç 3

maç 4

maç 5