Başkan Osman Duran’dan Kamuoyuna Duyuru

Başkan Osman Duran’dan Kamuoyuna Duyuru

13 Ağustos 2014 tarihli Horoz Gazetesi’nin ilk sayfasında yer alan “Stad Unutuldu Gitti” haberinin, Kızılcabölükspor Kulübü Başkanı ve Yönetimi’nden bilgi alınmadan yapıldığını ve kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini paylaşmak isteriz.

Bugüne kadar Sayın Valimiz Abdülkadir Demir’in Kızılcabölükspor Stad’ı yapımındaki ilgi ve alakası, çalışmaları siz kamuoyunun gözleri önündedir. Bölgesel Amatör Lig Şampiyonluk Kupa Töreni’ne teşrif eden valimiz, Kızılcabölükspor taraftarlarına stad müjdesini vermiştir. Sayın valimizin Kızılcabölük Stadı ve her türlü konuda kulübümüze desteği o günden bu güne kadar devam etmektedir. Sayın valimizin sözü üzerine çalışmaları başlayan Kızılcabölük Stadı’nın zemini tamamlanmış ve FİFA’dan onay almıştır. Kızılcabölük Stadı unutulmamış tribün ve güvenlik duvarı ihtiyacı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ihale sürecinde beklemektedir.

Ayrıca haberde yer alan Tavas Kaymakamımız Ali Arıkan da ilk günden bugüne kadar  takımımızın yanında yer almakta, Kızılcabölükspor’a her türlü destek vermekte, Kızılcabölükspor aşkıyla takımımızı maçlarda yalnız bırakmamaktadır.

Kulübümüze verdikleri desteklerden dolayı Sayın Valimiz Abdülkadir Demir’e ve Ali Arıkan’a teşekkürlerimizi sunarız.

Kızılcabölükspor Kulübü Başkanı Osman Duran

bsksksks