Şükrü Akar’a Büyük Görev

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan Kızılcabölükspor Altyapı Antrenörümüz Şükrü Akar’a büyük görev.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Futbol köyleri projesi 8.yılına girdi. Bu proje kapsamında TFF’nin ege bölgesinde yaptığı taramalar sonucunda, her ilden seçilen yetenekli 2002 doğumlu çocukların yer alacağı, Futbol köyü projesinde alt yapıdaki çalışmaları ve başarıları, Türkiye Futbol Federasyonu’nun  gözünden kaçmayan Kızılcabölükspor Altyapı Sorumlusu ve Antrenörü Şükrü AKAR, TFF’nin Ödemiş / Gölcük’te organize ettiği futbol köyü gelişim projesinde eğitmen antrenör olarak görevlendirildi. Ege bölgesindeki başarılı altyapı antrenörleri içinde yapılan araştırmada 4 antrenör eğitmen olarak görevlendirilirken, Denizli’den Kızılcabölükspor altyapı antrenörü Şükrü AKAR’da Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu göreve layık görüldü.

1-10 eylül tarihleri arasındaki bu eğitim ve gelişim kampında görev alacak olan Antrenörümüz Şükrü AKAR, Denizli’yi ve Kulübü Kızılcabölükspor’u temsil edeceği bu projede yer almaktan dolayı son derece mutlu ve gururlu olduğunu ve Türk futboluna daha fazla katkı vermek için çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini belirtti. Şükrü Akar Sözlerine; Bu Ödülü bana layık gören TFF yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim diyerek son verdi.

Bizde Kızılcabölükspor medya ve haber birimi olarak; Sevgili Hocamız Şükrü Akar’ın bize yaşattığı gururdan dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz…

şükrü hoca