Başkan Osman Duran: Haydi Maça

2014-2015 sezonunda Spor Toto 3.Lig 1.Grupta yer alan Kızılcabölükspor’umuz, pazar günü saat 16:30’da Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda karşılaşacağı Çorum Belediyespor maçıyla sezonu açıyor.

Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran Tüm Kızılcabölük’lü hemşehrileri ve Denizli halkını maça davet etti. Hazırlık maçlarında alınan sonuçlar ve oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanan Kızılcabölükspor’un, bu hafta yeni sezona galibiyet parolasıyla hazırlandığını ve tüm Denizli halkından destek beklediklerini belirtti.

Başkan Duran, ‘ Bu sezon oldukça genç bir kadro kurduk. Gençlere şans veren bir ekip olarak yolumuza devam edeceğiz. Hazırlık dönemimizi çok iyi geçirdik. Aldığımız skorların yanı sıra oynadığımız futbol da izleyenler tarafından olumlu tepkilerle karşılandı. Biz de Denizli halkını bu takıma destek olmaya çağırıyoruz. Biz Denizli’nin bir takımıyız, sadece Kızılcabölük’ün değil. Bize destek versinler ki biz daha çok gence şans verelim, bu şehirdeki futbolcuları daha çok ön plana koyabilelim.’ dedi.

bsksksks