Hasan Şermet: Sezona İyi Başlamak İstiyoruz

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Kızılcabölükspor’umuzda Teknik Direktör Hasan Şermet açıklamalarda bulundu.
Bu pazar oynayacakları Çorum Belediyespor maçıyla 2014-2015 sezonunu açacaklarını belirten Şermet, yeni sezonda dostluğun, kardeşliğin ve fair-play’in yaşandığı, kötü olayların, çirkinliklerin, sakatlıkların ve olumsuz söylemlerin ise yaşanmadığı bir sezon olmasını temenni etti.

Hazırlık döneminin çok yoğun geçtiğini belirten Teknik Direktör Hasan Şermet,’Yaklaşık 55-60 gün süren bir hazırlık kampımız oldu.Yeni sezona hazır girebilmek için çok çalıştık. Hazırlık dönemi çok yoğun geçti.Bu yoğun tempoda çalışmanın meyvelerini sezon içerisinde alacağımızı düşünüyorum.Yaptığımız hazırlık maçlarıyla oyuncularımızın takıma uyumunu arttırmaya ve performanslarını yükseltmeye çalıştık.Hazırlık maçlarında iyi futbol ve iyi skorlar elde ettik.Ama hazırlık maçlarındaki görüntü aldatıcı olabiliyor. Sonuçlarda, sergilenen görüntüde aldatıcı olabiliyor.Önemli olan lig maçlarındaki görüntümüz.İyi bir takımız ve takımımıza güvenimiz tam’diye konuştu.

Transferleride değerlendiren Şermet,’Yaptığımız transferlerde oyuncularımızın futbolculuğunun yanında kişiliğide bizler için çok önemliydi.Takımdaki arkadaşlık ortamına ayak uyduracak, uyum sağlayacak oyuncular transfer ettik.Eksiklerimizi genç ve kaliteli oyuncuları kadromuza katarak giderdik. Genç oyuncuları Denizli futboluna, Türk Futboluna kazandırmaya çalışıyoruz.’dedi.

İlk 5 haftada fikstür dezavantajı olduğunu ve grubun güçlü takımlarıyla mücadele edeceklerini belirten Hasan Şermet,’Bizimde hedeflerimiz var ve bizde sezona iyi başlamak istiyoruz.Kendi sahamızda oynayacağımız ilk maç olan Çorum Belediyespor maçından galip ayrılarak sezona galibiyetle başlamak istiyoruz. Kötü başlamak tabiki dünyanın sonu değil ama moral,motivasyon açısından önemli. Hedefimiz kazanmak ‘ diye konuştu.

Son olarak taraftarlara seslenen Teknik Direktörümüz Hasan Şermet, ‘Bugüne kadar bizlere her zaman destek verdiler.Bizleri maçlarda hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Bizlere bu sezon daha fazla destek versinler. Biz takım olarak onlara kaliteli futbol izlettireceğiz. Pazar günü karşılaşacağımız Çorum Belediyespor maçına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.’ dedi.

has