Hakan Dolutaş: Kaliteli Bir Takımız

Kızılcabölükspor’umuzda Sportif Direktör’ümüz  Hakan Dolutaş Açıklamalarda bulundu.

Başta Kulüp Başkanı Osman Duran ve teknik ekiple uyum içerisinde çalıştıklarını dile getiren Hakan Dolutaş, kısıtlı imkanlar doğrultusunda kaliteli bir takım kurduklarını belirtti.Bu sezon takımın yüzde 70’inin yeni transfer olduğunu söyleyen Dolutaş,’ Transferde ince leyip sık dokuduk.Eksik bölgelerimizi kaliteli oyuncularla tamamladık.Bizim için oyuncularımızın karakterleri, futbolculuğunun herzaman önündedir.Başarının en büyük temeli arkadaşlık, dostluk ve takım olmak yolundan geçiyor. Takım içerisinde disiplinsizliğe,takım hüvüyetini bozacak,halkaları,zincirleri eksiltecek bir yapıya kesinlikle müsaade etmeyiz.Bu bizim en büyük prensiplerimizden birisidir.Takımımızdaki 5 sezondur gelen başarının asıl temeli budur.’ diye konuştu.

Bu sezonda da genç oyuncuları Türk Futboluna, Denizli Futboluna kazandırmak istediklerini belirten Hakan Dolutaş, Kızılcabölükspor’un artık genç oyuncuları burada gösterdikleri başarılı futbolun ardından üst liglere servis ettiğini söyledi.

Sezon öncesi hazırlık kampının çok iyi geçtiğini söyleyen Dolutaş, ‘Sezon öncesi kampı takımımız için çok faydalı geçti.Günde çift idman yaparak sezona hazırlandık.Oyuncularımızın performanslarını antremanlarda ve hazırlık maçlarında gözlemliyoruz.Transfer ettiğimiz oyuncularımızın birçoğu düşündüğümüz seviye ve üzerinde.Üst liglerdeki takımlarla hazırlık maçları yaptık.Bu maçlarda iyi oyun ve iyi skorlar elde ettik.Bu takım büyük işler başaracak.’ dedi.

Bu sezon zor bir grupta yer aldıklarını söyleyen Hakan Dolutaş, ‘Bizde iyi bir takımız ve bizimde hedeflerimiz var.Sezona galibiyetle başlamak istiyoruz.Takımımıza güveniyoruz.Bu sezon Kızılcabölükspor maçlarını izleyen herkes keyif alacak.’ diye konuştu.

Hafta sonu oynanacak Çorum Belediyespor maçı öncesi taraftarlarada seslenen Hakan Dolutaş, ‘Taraftarımız bizlere herzamankinden daha fazla destek versinler.Tribünde takımımız için itici bir güç olsunlar.Bu sezon daha fazla taraftarı maçlarımıza bekliyoruz.Onlar galibiyette mağlubiyette bugüne kadar takımlarına herzaman destek verdiler.Onların verdiği destekle takımımızı bu ligde layık olduğumuz yerde, onları memnun edecek noktalara getireceğiz.Bu takım bu sezon başarılı olacaktır.’ dedi.

2014/2015 sezonunun kazasız,belasız,sakatlıkların yaşanmadığı,fair play çerçevesinde geçen bir sezon olmasını dile getiren Hakan Dolutaş, tüm takımlara yeni sezonda  başarılar diledi.

 

dolutaş yeni