Kızılcabölükspor (U-17) Hazırlıklarına Devam Ediyor

Kızılcabölükspor (U-17) takımımız hafta sonunda Kızılcabölük Stadı’nda karşılaşacağı Acıpayamspor (U-17) maçının hazırlıklarına Teknik Direktör Şükrü Akar ve Yardımcı Antrenör Muharrem Doğu nezaretinde devam ediyor.

Kızılcabölük Stadı’nda gerçekleşen antreman yaklaşık 1,5 saat sürdü.Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, pas-şut çalışmalarının ardından yapılan çift kale maçla sona erdi.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Altyapı İmparatorumuz Şükrü Akar; ‘Antrenmanlara hem Denizli’de, Hemde Kızılcabölük’te aralıksız devam ediyoruz.Antrenman eksiğimizi kapatıp kısa sürede ritmimizi bulmak için çalışıyoruz.Oyuncularımızın antrenman servisi problemide çözüldüğünde taşlar tamamen rayına oturacak.Hedefimiz Kızılcabölükspor’a,Türk Futboluna yakışır sporcular yetiştirmek.Şartlar ne olursa olsun yılmadan çalismaya devam ediyoruz ve Kızılcabölükspor varoldugu müddetçe de edeceğiz.’ dedi.

Altyapı Antrenörümüz Şükrü Akar herkesin herkesi yenebileceği zor bir grupta olduklarını belirtti. Grupta Playoff ve şampiyonluk hedefi olan 4-5 takım olduğuna dikkat çeken Akar, ‘Hedefte olan bir takım olduğumuz için rakiplerimizin ilk hedefi bizi yenmek.Çünkü rakiplerimiz için başarı kriteri bizimle oynadıkları maçlar.O yüzden her maç bizim için bir final havasında geçiyor.Bu hafta da kendi sahamızda Acıpayamspor(U-17)’la karşılaşacağız.Takım kaptanlarımızdan Mehmet Çağlın cezalı olduğu için bu maçta oynayamacak.Hedefimiz kaliteli futbol ve iyi oyunla 3 puanı kazanmak.Takımıma güveniyorum’ şeklinde konuştu.

 

17 1

17 3

17 4

17 5

17 6