Yavuzyiğitoğlu: Puan Kaybına Tahammülümüz Yok

Kızılcabölükspor’umuzda hafta sonu oynanacak Tutap Şekerspor maçıyla ilgili Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu açıklamalarda bulundu.

Tavas İlçe Stadı’nda karşılaşacakları Tutap Şekerspor maçında puan kaybına tahammülü olmadıklarını belirten Yavuzyiğitoğlu,’ Her maç gibi bu karşılaşma da çok önemli.Maça çok iyi hazırlanıyoruz.Olağanüstü hal ilan etmiş durumdayız.Bu yüzden takımı yarın kampa alıyoruz.Galibiyetten başka bir düşüncemiz yok.Tavas İlçe Stadı’ndaki şanssızlığımızı artık kırmak istiyoruz.Kendi sahamızda galibiyetlere başlayarak  istikrarı yakalamak zorundayız. Hafta sonunda kazanmak için sahada ne gerekiyorsa yapacağız.’ dedi.

Büyük Kızılcabölükspor Taraftarlarına da seslenen Yavuzyiğitoğlu,’ Bizlere şartlar ne olursa olsun büyük destek veren seyircimize çok ihtiyacımız var. Ligde bazı müsabakalar vardır ki seyircinin desteği ile galibiyet çok daha kolay gelir. Bu maçta bunlardan biri. Taraftarlarımızın desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu destekle istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum” dedi.

ali kemal