Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu: Transfer Yapacağız

Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta ilk yarının tamamlanmasının ardından Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu açıklamalarda bulundu.

Ligin ilk yarısında inişli çıkışlı bir grafik çizdiklerini belirten Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, ‘ Genç ve tecrübesiz bir ekip olduğumuz için bazı maçlarda skor anlamında sıkıntı yaşadık. Ama tüm maçlarda ortaya konan mücadele bizler adına sevindiriciydi. Ligi 10.sırada tamamladık ama özellikle iç sahada talihsiz puan kayıpları yaşamasaydık daha üst sıralarda yer alabilirdik. Biz oyuncularımıza güveniyoruz. İkinci yarıda daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.’ diye konuştu.

Devre arası transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Yavuzyiğitoğlu, ‘ İsmail Baydil ve Kamal Keçeci’yi kadromuza katarak transferlerimize başlamıştık. Takımımıza 4-5 takviye daha yapmayı düşünüyoruz. Devre arasında kulübünü sahiplenen, kendini buraya ait hisseden, elini taşın altına koyabilecek başarıya aç oyuncular transfer edeceğiz. Taraftarımız rahat olsun. Birkaç gün içinde transferlerimiz netleşir. İkinci yarıda onlara daha kaliteli  bir takım seyrettireceğiz. ‘ dedi.

ali kemal