Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu: Play-off Oynamak İstiyoruz

Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, hazırlıklarını Antalya’ da sürdüren Kızılcabölükspor’ umuzun kampını değerlendirdi.

Takım olarak Antalya kampında çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, ‘ 11 günlük Antalya kampı programımız var. Bu kampı en iyi şekilde değerlendirip lige hazırlanıyoruz. Bugüne kadar iki hazırlık maçı yaptık. Eğirdirspor’ la 0-0 berabere kaldık. Tepecikspor’ u da 5-1 yendik. Hazırlık maçlarında alınan sonuçlardan çok takımımızın sahaya yansıttığı oyun bizleri yakından ilgilendiriyor. Oyuncularımız çok istekli, performanslarından memnunuz. Futbolcularımız bu sezon play-off oynamak istiyorlar. Hedefimiz taraftarlarımıza ve Denizli’ ye Kızılcabölükspor’umuzla Play-off maçları seyrettirmek.’  dedi.

Yeni transferlere de değinen Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, ‘ Önemli ve kaliteli transferler yaptık. Oyuncularımızdan beklentilerimiz yüksek. Takıma kısa sürede uyum sağladılar. Fatih Yiğen 40 yıllık Kızılcabölükspor’ lu gibi. Takıma yeni katılan oyuncularımızın uyum problemini kısa süre aşması bizleri sevindirdi. Ligin ikinci yarısında daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz.’ dedi.

Sebat Proje Akçaabat’ ın ligden çekilmesinin ardından iki takımın maçlara çıkmamasıyla, 15 karşılaşmaya çıkacaklarını belirten Yavuzyiğitoğlu, bu durumun ligin kalitesi açısından sıkıntı yaratabileceğini dile getirdi.

ali kemal