Osman Duran: Denizli’yi En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz

Devre arası hazırlıklarını Antalya’ da sürdüren Kızılcabölükspor’ umuzda, Kulüp Başkanımız Osman Duran açıklamalarda bulundu.

Profesyonel lige çıktığımız günden bu yana her sezon bizler için Kızılcabölükspor düşer diyenlere en güzel cevabı sahada verdiklerini dile getiren Osman Duran, ‘ Çıktığımız günden bu yana her sezon aynı şeyi yaşıyoruz. Bu sezon da bunu yaşadık. Kızılcabölükspor kesin düşer diyorlar. Ama biz en iyi cevabı sahada verdiğimizi düşünüyoruz. Bizim şampiyonluk gibi bir hedefimiz kesinlikle olmadı. Kısıtlı bütçemizle genç futbolculara şans verdik.’ dedi.

Takımımızın ligdeki konumunu değerlendiren Kulüp Başkanımız Osman Duran, ‘ Şu an ligde 24 puanla 10. sıradayız. 5. ile aramızda 3 puanlık bir fark var. Lig uzun bir maraton. Önümüzde 17 maç daha var. Ligde ne olacağı belli olmaz. Eğer inanırsak ligi ilk 5 arasında tamamlayabiliriz. Yine söylüyorum, bizim kesinlikle Şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok. Genç futbolcuları Türk futboluna, Denizli futboluna kazandırıp,  kaliteli futbol izlettirerek, Denizli’ yi, Tavas’ ı, Kızılcabölük’ ü en iyi şekilde temsil etmek ve profesyonel liglerde kalıcı olmak istiyoruz. Tabi şartlar uygun hale gelirse de neden 2. Lig’ e çıkmayalım. Şu an bu sinerjiyi yakaladık. Deneyeceğiz. Ben başarabileceğimize inanıyorum.’ diye konuştu.

Kaynak: Denizli Futbol

bas