Gürel: Play-off’a Kalacağımıza Yürekten İnanıyorum

Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ ta Çorum Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Mekik’te, Kızılcabölükspor İkinci Başkanı Ergün Gürel  açıklamalarda bulundu.

Kızılcabölükspor’un Antalya’daki kampını değerlendiren Ergün Gürel, ’11 günlük bir kamp süremiz vardı. Kampı iyi bir şekilde değerlendirdik. Hazırlık maçlarımız yapıldı. Futbolcularımız iyi çalıştılar. Bizim için çok büyük katkıları oldu. Hazırlık maçlarımız bize göre başarılı geçti. Gayet güzel çalışma ortamımız oluştu. Bu çalışma ortamını futbolcuların iyi değerlendirdiklerini düşünüyorum. Devre arasında bazı futbolcularımıza izin verdik. Bazı yeni futbolcular transfer ettik. Bize yararlı olmayan bazı futbolcularımıza istemeden de olsa takımın dışında tutmak zorunda kaldık. Bunun yanında da bize faydalı olabilecek futbolcuları kadromuza kattık.’ dedi.

Takımımızın sezonun ikinci devre de hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Gürel, ‘ Birinci derecede hedefimiz play-off’ a kalmak. Play-off’ ta da iyi neticeler alacağımıza kalpten inanıyoruz. Tabi burada bizim inanmamızdan ziyade takımdaki futbolcu arkadaşlarımızın buna inanması çok önemli. Futbolcularımızın da buna inandığını, bu konuda gayretli olduklarını hissettik, gördük. İnşallah play-off’a kalacağız. İleriki planlarımız içerisinde de 2. Lig’ e çıkmak var. Biz Kızılcabölükspor yönetimi ve Kızılcabölük halkı olarak buna inanıyoruz. İnşallah bu programlarımız tutar ve mahçup olmayız.” diye konuştu.

Kaynak : Denizli Futbol

gürel 2