Kaleciler: Rakip Forvetlere Geçit Vermeyeceğiz

Kızılcabölükspor’ umuzda kalecilerimiz Asil Kaan Güler, Halim Altaş ve Ferhat Kölgesiz sezonun ikinci yarısında kalelerini gole kapattıklarını ve rakip forvetlere geçit vermeyeceklerini söylediler.

Çalışmalarını kaleci antrenörümüz Ali Müslüm Oğraş idaresinde devam ettiren kalecilerimiz, antrenmanda gösterdikleri yüksek performans ve başarılı kurtarışlarıyla formda görüntü veriyorlar.

Sezonun ilk yarısında tüm maçlarda kaleyi koruyan Asil Kaan Güler, sezonun ikinci yarısında Halim ve Ferhat’ la birlikte, kalelerini gole kapattıklarını ve rakip forvetlere geçit vermeyeceklerini dile getirirken, ‘Diğer iki kaleci arkadaşım da iyi oyuncular. Rekabet üst seviyede olacak. Kaleye kim geçerse geçsin, rakip forvetlere geçit vermeyeceğiz.’ dedi.

Yeni transferle kadrolarının güçlendiğini ifade eden Asil, ‘ İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ligin ikinci yarısına galibiyetle başlamak istiyorduk. Zorlu Çorum deplasmanından 1 puanla döndük. Artık Bursa Nilüferspor maçını düşünüyoruz. Amacımız bu maça en iyi şekilde hazırlanarak galip gelmek. Play-off iddamızı ortaya koymak için, Bursa Nilüferspor maçını kazanarak, hedeflediğimiz noktaya bir adım daha yaklaşmak istiyoruz.’ diye konuştu.

pan