Hasan Şermet : Hedefimiz Galibiyet

Kızılcabölükspor’ umuzun pazar günü Atatürk Stadı’ nda karşılaşacağı zorlu Zonguldakspor maçı öncesi Teknik Direktörümüz Hasan Şermet açıklamalarda bulundu.

Zonguldakspor maçının zor bir maç olacağına dikkat çeken Hasan Şermet, ‘ Hafta içinde oyuncularım yoğun kar yağışı ve çok soğuk hava olmasına rağmen bu maç için çok iyi çalıştılar. Hafta başından bu yana en iyi şekilde bu maça konsantre oldular. Ben güzel ve keyifli bir maç olacağını düşünüyorum. Çünkü biz futbolun gereklerini saha içinde gösteren bir takımız. Zonguldakspor’ da iyi futbol oynayan ve ligin renkli bir takımı. Onlarda konum itibariyle maça kazanmak için çıkacaklardır. Ama biz bu maçı daha çok istiyoruz. Hedefimiz kazanarak Play-off hattına iyice yaklaşmak. Kazanmak istiyoruz.’ diye konuştu.

Taraftarlara da seslenen Teknik Direktör Hasan Şermet,’ Bu maçta taraftar desteğine her zamanki gibi ihtiyacımız olacak. Bu güne kadar desteklerini esirgemeyen taraftarımızı ve Denizli’ li spor severleri Pazar günü Atatürk Stadı’ na bekliyoruz.’ dedi.

has