Serkan Görgeç : Galibiyet Serisi Yakalamak İstiyoruz

Kızılcabölükspor Yardımcı Antrenörlerimizden Serkan Görgeç, Cumartesi günü oynanacak Kırıkhanspor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçen hafta deplasmanda kazanılan Tire 1922 maçının ardından galibiyet serisi yakalamak istediklerini belirten Serkan Görgeç, ‘ Ligin ikinci yarısında üst sıralardaki takımlarla karşılaştık. Şuan da ikinci yarı itibariyle yenilgisiz yolumuza devam ediyoruz. Grubumuzda, oynadığımız oyun ve gösterdiğimiz mücadele ile yenemeyeceğimiz takım yok. Yeterki biz kendimiz gibi oynamaya devam edelim. Play-off hattıyla 4 puanlık bir fark var. Hedefimiz sonuna kadar Play-off’u kovalamak. Bu hafta oynayacağımız Kırıkhanspor maçından da galibiyetle ayrılarak üst sıralara yerleşmek istiyoruz.’ diye konuştu.

Taraftarlara da seslenen Serkan Görgeç, ‘ Geçen hafta Tire 1922 maçında destekleri muhteşemdi. Taraftarlarımızı her zamanki gibi desteğe davet ediyoruz. Bu hafta Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda oynayacağız. Kırıkhanspor maçında da onların itici gücüyle kazanmak istiyoruz.’ dedi.

görgeç