Özay Gönlüm’ü Anma Gecesi Dün Gerçekleşti

Kızılcabölükspor’umuzun düzenlediği kıymetli hemşehrimiz Özay Gönlüm’ü anma töreni dün akşam Kızılcabölük Ahmet Hanifi Paralı müzesinde gerçekleşti.

Büyük ustanın 15.yılı anma törenine Gamateks Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı, Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran ve Yönetim Kurulu, Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Ferhat Kuvvetoğlu, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve tüm Kızılcabölük’lü hemşehrilerimiz katıldı. Programı Pamukkale Tv canlı yayınladı.

Programın yapımını ve sunuculuğunu üstlenen Basın Sözcümüz Osman Gönlüm, samimi bir ortamda gerçekleşen programda, Özay Gönlüm’ün mektuplarını okurken izleyicilerden büyük alkış aldı.

Anma gecesine Unesco tarafından yaşayan efsane hazinesi gösterilen Hayri Dev, Denizli’li sanatçılar Sadi Cesuroğlu, Ümit Eren ve 2009 Özay Gönlüm Ses yarışması birincisi Duygu Çivril katılarak, söyledikleri birbirinden güzel Özay Gönlüm türküleri ile programa neşe kattılar.

Geceyle ilgili açıklamada bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran, ‘ Denizli’mizin güzide kulübü Kızılcabölükspor her zaman sosyal sorumluluk projelerinde, sanatın ve sanatçının yanında yer almaktadır ve bundan sonrada yanında olacaktır. Kıymetli Hemşehrimiz Özay Gönlüm’üde vefatının 15.yılında, bu güzel gecede anma fırsatı bulduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 8 Mart’ta kutlanacak Dünya Kadınlar günü’nüde şimdiden kutluyor ve ülkemizde son zamanlarda çoğalan kadına şiddete de hayır diyorum. Bir daha Özgecan facialarının yaşanmamasını temenni ediyorum.’ dedi.

gece 1 gece 2 gece 3 gece 7