Osman Duran : Biz Bitti Demeden Bitmez

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı’mız Osman Duran, son dakika da gelen golle 2-2 beraberlikle sonuçlanan İstanbulspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Lig üçüncüsü İstanbulspor’la Play-off hattında yer alma adına önemli bir maç oynadıklarını belirten Başkan Osman Duran,’ İlk yarıda kötü bir oyun sergiledik. Fakat futbolcularının ikinci yarıda gerçek kimliklerini ortaya koydular. Maça kötü başladık. Oyun kontrolünü elimize almaya çalıştığımız dakikalarda yediğimiz golle ilk yarıda kendimizi toparlayamadık. İkinci yarının henüz başında yediğimiz gol sonrası herkes direncimizin kırılmasını bekliyordu fakat öyle olmadı. Yediğimiz ikinci golden sonra futbolcularımız gerçek kimliklerini ortaya koydu. İkinci yarıda çok baskılı bir futbol oynadık. Rakibimizi kendi sahasına hapsettik. Nitekim çok geçmeden farkı bire indirdik. Son dakikada attığımız golle birlikte maçı beraberlikle bitirdik.” dedi.

Kazanabilecekleri bir maç olduğunu belirten Başkan Duran, ‘ 2-0 geriye düşmemize rağmen kazanabileceğimiz bir maçtı. 3 tane topumuz direkten döndü. Bir tanesi gol olsa kazanacaktık ama bunlar futbolun doğasında olan şeyler. Bu maçı kazanmak bizim için çok iyi olurdu ama kaybetmemek de son derece önemli. Takım yenilmemeyi öğrendi.  Ben bütün futbolcularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum. Kazansak play-off grubunun içinde olacaktık. Bizim inancımız tam. Play-off’a kalacağız.” diye konuştu

Kızılcabölükspor’un gelir kaynakları sınırlı, bütçesi küçük bir kulüp olduğunu hatırlatan Başkan Osman Duran, ‘Yönetimiz büyük fedakarlıklar yapıyor. Olanaklarımız sınırlı. Tüm bu imkansızlıklar içinde kulübümüzün gösterdiği büyük başarıdır. Takımımızla gurur duyuyorum. İnşallah çok daha iyi sonuçlar alacağız.’ dedi.
Bugün 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü olduğuna dikkat çeken Başkan Osman Duran, ‘ 18 Mart 1915’te elde edilen Çanakkale Deniz Zaferi Milletimizin onurlu duruşunu kanıtlayan, bu toprakların nasıl vatan yapıldığını ortaya koyan bir destandır. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.’ dedi.

başkan yeni resim