Hasan Şermet 100.Lig Maçına Çıkıyor

Kızılcabölükspor Teknik Direktör’ümüz Hasan Şermet, Pazar günü oynanacak Tuzlaspor maçıyla Dalya diyecek ve Kızılcabölükspor’un başında 100.lig maçına çıkacak. Bugüne kadar Kızılcabölükspor’un başında 99 karşılaşmaya çıkan Şermet, 49 Galibiyet, 29 Beraberlik ve 21 Mağlubiyet yaşamıştır.

07.02.2012 Tarihinde Süper Amatör Ligin 16.haftasında Kızılcabölükspor’daki görevine başlayan Hasan Şermet, ilk sezonunda 61 puanla Şampiyonluk yaşamış ve Mekik’i Bölgesel Amatör Lig’e taşımıştır.

Bölgesel Amatör Lig’de Kızılcabölükspor’un başında 28 maça çıkan Şermet, 20 galibiyet 6 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşamış, Takım 66 puan toplayarak sezonu Şampiyon tamamlamış ve Mekik tarihinde ilk kez Profesyonel ligde oynamaya hak kazanmıştır.

Kızılcabölükspor’a geldigi ilk 2 sezon da üst üste şampiyonluklar yaşayan Teknik Direktör Hasan Şermet, Profesyonel ligde Kızılcabölükspor’un başında 63 karşılaşmaya çıkmış 22 Galibiyet, 22 Beraberlik ve 19 mağlubiyetlik bir performans göstermiştir.

Kızılcabölükspor’da çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Teknik Direktör’ümüz Hasan Şermet, ‘ Kızılcabölükspor’da yaklaşık olarak 3,5 yıldır görev yapıyorum. İlk geldiğim günden bugüne kadar her zaman başarılı işler yapmaya çalıştık. İlk iki sezonumuzda Şampiyonluklar yaşayarak Profesyonel lige yükseldik. 3.lig’de de başarılı olmak için çok çalışıyoruz. Camiaları güzelleştiren ana sebep içindeki insanlar esasında, bir yerlere taşıyan insanlar. Bunun için Başta Başkanımız Osman Duran ve Tüm Yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Kızılcabölükspor’u kısa bir zamanda hep beraber çok güzel yerlere taşıdık. Bu güzel, başarılı günlerde herkesin emeği var. Bu periyotta çok insanlar geldi geçti. Takımımıza çok emeği geçen insanlar oldu. Onlara da teşekkür ediyorum.’ dedi.

Ekibiyle birlikte Kızılcabölükspor’da çok mutlu olduklarını ve daha iyi işler yapmak istediklerini belirten Şermet, ‘ İnşallah bu takımı daha güzel yerlere getireceğiz. Ama bu takım, bu sezon birçok şeyi başardı. Ligde konum olarak iyi bir noktadayız. Play-off’a çıkarız yada çıkamayız, ama bu oyuncular takımı çok iyi bir noktaya taşıdılar. Ligin 30.haftasına gelmiş olmamıza rağmen Play-off heyecanını bizlere yaşatıyorlar ve sonuna kadar yaşatacaklar. Tekrar tekrar herkese teşekkür ediyorum. İnşallah daha nice başarıları hep beraber yakalarız.’ diye konuştu.

has