Kaptan Fatih’ten Denizli Halkına Çağrı

Kızılcabölükspor takım kaptanımız Fatih Yiğen, yarın Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda oynanacak Gaziosmanpaşa maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Takım olarak yüksek konsantrasyon içinde olduklarını belirten Kaptan Fatih Yiğen, ‘ Kızılcabölükspor tarihinin en önemli maçlarından birine çıkacağız. Takım olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Gaziosmanpaşa karşısında mutlak galibiyet hedefliyoruz. Bu maçı kazanmaktan başka hiç bir düşüncemiz yok. İnşallah rakiplerimizde puan kaybeder ve Play-off’a kalan takım biz oluruz. Çünkü Kızılcabölükspor bunu hak ediyor. Hepimiz inanıyoruz. Bu işi başaracağız.’ diye konuştu.

Tüm Denizli halkına ve taraftarlara da çağrıda bulunan Kaptan Fatih, ‘ Bizim için çok önemli olan Gaziosmanpaşa karşılaşmasında Tüm Sporseverlerin Doğan Seyfi Atlı Stadı’nı doldurmalarını ve 90 dakika boyunca Takımımıza destek vermelerini istiyorum. Çünkü bu Takım bunu hak ediyor. Denizli’ye Play-off heyecanını yaşatmak istiyoruz. Onların desteğine bu maçta çok ihtiyacımız olacak.’ dedi.

F.Yiğen