Kupa Canavarı Şükrü Akar !

Kızılcabölükspor Altyapı Sorumlumuz Şükrü Akar, bu sezonda da altyapı gruplarında yaşadığı şampiyonluklarla başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Kızılcabölükspor’da 3.sezonunu geçiren Altyapı Sorumlumuz Şükrü Akar, ilk sezonunda U-14 ve U-15 yaş gruplarında şampiyonluklar yaşayarak çifte kupayla başlangıç yaptı. Geçen sezon U-15 ve U-16 yaş gruplarında yine zirveye çıkan Altyapı sorumlumuz, bu sezon deyim yerindeyse altyapılara damga vurdu. U-16, U-17 ve U-19 yaş kategorilerinde şampiyonluklar yaşayarak tüm kupalara ambargo koyan Şükrü Akar, sezonu üç kupayla tamamladı. 3 yıllık Kızılcabölükspor kariyerinde 7.kupasını kaldıran ‘Altyapı İmparatoru’, hedefleri doğrultusunda yoluna devam ediyor.

Altyapıdaki tüm yaş kategorilerinde görev alarak yoğun tempoda çalışmalarını devam ettiren Şükrü Akar, yardımcısı Muharrem Doğu ile birlikte Kızılcabölükspor altyapısını deyim yerindeyse yeniden inşa etti. Altyapı takımlarımız arasında mekik dokuyan, maçtan maça koşarak günde 3 maçta görev yapan, oyuncularıyla tam bir aile ortamı kurarak kolej takımı havası yakalayan Akar, bir çok genç oyuncuyu Türk Futboluna kazandırmayı hedefliyor.

şükrü akar 1 şükrü akar 2