Osman Gönlüm : Kızılcabölük El Ele

Kızılcabölükspor’umuzda Basın Sözcümüz Osman Gönlüm, Türkiye Futbol Federasyon’u tarafından Kulüp Başkanımız Osman Duran’ın hafta sonu oynanacak Türkiye – Kazakistan maçına davet edildiği belirterek açıklamalarda bulundu.

Kızılcabölük’lü hemşehrilerin her zaman tek yumruk ve el ele olduklarına dikkat çeken Osman Gönlüm, ‘ Kızılcabölük’lüler her zaman imrenilen, her zaman öne çıkan bir toplum olmuştur. Sosyal bir toplum olan hemşehrilerimiz, bu hafta sonu 21.si gerçekleşecek olan Kızılcabölük Kültür, Sanat, Tekstil ve Moda Festivali’nde bir araya gelecek. Festivalimizin tüm Kızılcabölük’e hayırlı olmasını temenni ederim.’ dedi.

Kızılcabölük ve Kızılcabölükspor’un adını tüm Türkiye’ye duyurmak için var güçleriyle çalıştıklarını dile getiren Gönlüm, ‘ Başta Başkanımız Osman Duran ve tüm yönetici arkadaşlarımız Takımımızın en iyi yerlere gelmesi için tüm imkanları seferber etmiş durumdalar. İnşallah stadımızın tamamlanmasıyla daha iyi seviyelere geleceğiz. İç saha maçlarımızı her zaman festival havasında oynuyoruz. Stadımızın 2015/2016 sezonuna yetişmesiyle birlikte maçlarımızı artık kendi yuvamızda oynayacağız. Maçlarımızı Kızılcabölük’te oynayarak gelecek rakip takımları en iyi şekilde misafir edip, Kızılcabölük’lü hemşehrilerin ne kadar misafirperver olduklarını göstereceğiz. Tüm Türkiye Kızılcabölük’ü daha yakından tanıyacak. Buradan bizlere her zaman maddi ve manevi destekte bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a da Kızılcabölükspor yönetimi ve Kızılcabölük halkı adına teşekkür ederim.’ diye konuştu.

gece 1