Kızılcabölükspor İftar Yemeğinde Buluştu

Kızılcabölükspor Yönetim Kurulu, Kızılcabölüklüler Vakfı, Sponsorlarımız ve İşadamları geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi. Şirinköy’deki tesislerde gerçekleşen Kızılcabölükspor geleneksel iftar yemeğine, sanayici iş adamlarından Osman Aydınlı ve Abdulkadir Uslu’da katıldı.

Denizli’de birbiri ardına aldığı başarılar ile adından söz ettiren Kızılcabölükspor’umuz geleneksel iftar yemeğinde sevenleriyle buluştu. 3.ligde başarılarıyla Denizli’yi temsil eden ve Türkiye genelinde ki tek mahalle (kasaba) takımı olarak örnek takımlar arasında yer alan Kızılcabölükspor,  Şirinköy’de ki kendi tesislerinde iftara hazırlandı. Gerçekleşen iftar yemeğine Yöneticiler, Sponsorlar ve Kızılcabölüklüler vakfı katıldı. Sanayici iş adamları Osman Aydınlı, Abdülkadir Uslu , Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran ve Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Ferhat Kuvvetoğlu geçen dönem faaliyetleri, Kızılcabölükspor’un yeni sezonda ki hedefleri, Festival ile Doğa yürüyüşü ve yeni projeler üzerine değişik konular da temaslarda bulundular.

Günün anlam ve önemine dair konuşmalarda bulunan Kızılcabölükspor Basın Sözcüsü Osman Gönlüm, İftara gelenlere teşekkür ederken, tüm islam aleminin Ramazan’larının hayırlı olmasını dileyerek, yeni sezonda başarılı bir dönem geçirmek için  yönetim olarak çalışmaların devam ettiğini söyledi.

iftar.

iftar 2

iftar 3

iftar 4