Teşekkürler Özel Sağlık Hastanesi

Yeni sezon hazırlıkları doğrultusunda çalışmalarına son sürat devam eden Kızılcabölükspor’umuz, Takım olarak Özel Sağlık Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Öncelikle kan veren Teknik Heyet ve oyuncular daha sonra EKG, Efor Testi ve tüm sağlık muayenelerinden geçerek yeni sezon öncesi bir dizi teste tabi tutuldular.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Teknik Heyetimiz ve oyuncularımız yeni sezon öncesinde sağlık kontrolünden geçtiler. Bize sağlık kontrolleri için kapılarını açan Özel sağlık Hastanesi Sahibi Rıdvan Erdemir beye, Hastane Mali ve İdari İşler Direktörü Yüksel Turan’a, Genel Cerrah Uğur Kulalı’ya, Dahiliye Uzmanı Serdar Baysoy ve Özgür Gökçe’ye, Kardiyoloji Uzmanı Özgür Taşköylü’ye, Ortapedi ve Travmataoloji Uzmanı Onur Tirelioğlu’na, Hastane Baş Hemşiresi Feride Kabadayılar’a, Hastane Hakları ve Hata İlişkileri Sorumlusu Pınar Ceşen’e, CRM Sorumlusu Duygu Orhan’a, Rapor Kalemi Nilgün Dinçer’e, Kan alma servisinde görevli Gamze Kınık ile Murat Kılıçarslan’a ve Tüm Özel Sağlık Hastenesi personeline, bizlerin yanında olmaları ve her zaman desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ederim.’ diye konuştu.

IMG_8258

IMG_8264

efor 2

IMG_8265

IMG_8266

IMG_8271

IMG_8273