Kızılcabölükspor : 2 – Bodrumspor : 0

Yeni sezon çalışmaları doğrultusunda hazırlık maçları yapan Kızılcabölükspor’umuz, ikinci hazırlık maçında Spor Toto 3.Lig 2.Grup takımlarından Bodrumspor’u 2-0 mağlup etti.

Şirinköy Stadı’nda oynanan karşılaşmada gollerimiz ikinci yarıda Görkem Kulbay ve altyapıdan gelen Selim Kartal’dan geldi.

Özellikle maçın ilk bölümünde deneyimli oyunculara şans tanıyan Teknik Direktör Hasan Şermet, ikinci 45 dakika da takımın tamamını değiştirdi ve genç ağırlıklı bir kadro sahaya sürdü. Mekik maç boyunca oyun üstünlüğünü elinde bulundurdu ve bir çok gol pozisyonundan yararlanamadı.

Her ikili mücadelelerde hakeme itirazlarda bulunan ve oyunu çirkinleştiremeye çalışan bazı Bodrumspor’lu oyuncular, 22.dakika da Yasin’in faul pozisyonundan sonra oyuncularımızın üzerine yürüdü ve oyun alanı bir anda karıştı. Kısa sürede tüm oyuncular birbirine girerken, her iki takım teknik direktörleri ve antrenörler oyuncuları sakinleştirmeye çalıştı. 15 dakikalık aranın ardından oyun tekrar devam etti.

Şirinköy Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Kulüp Başkanımız Osman Duran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Futbol Şube Sorumlumuz Halil Tun, Kulüp Müdürümüz Ahmet Kafes, Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, Denizli Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Dolutaş ve bir grup taraftar takip etti.

IMG_8464

IMG_8472

IMG_8476

IMG_8424

IMG_8490

IMG_8515

IMG_8541

IMG_8420