Atatürk Stadı’nda Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Kızılcabölükspor’umuz, Denizli Büyükşehir Belediyespor’la birlikte Denizli Atatürk Stadı’nda gerçekleşen Denizlispor antrenmanına ziyarette bulunarak yeni sezon öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi.

IMG_9068

Denizli’nin 3 profesyonel takımı Denizli Atatürk Stadı’nda birlikte yaklaşık 10 dakika antrenman yaparken, samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmaya Denizlispor, Kızılcabölükspor ve Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanları,Yöneticileri, Teknik Heyetler ve Oyuncular tam kadro katıldılar.

IMG_9079

IMG_9077

IMG_9073

Denizlispor Kulüp Başkanı Mustafa Şavluk bu birliktelikten çok mutlu oldukları dile getirirken, ‘ Denizli’mizin 3 güzide takımının tek yürek olduğunu görmek mutluluk verici. Birlik ve beraberlik bizim olmazsa olmazımız. Şehrinde böyle olmasını istiyoruz. Hep birlikte hareket ederek birbirimize sezon boyunca da destek olacağız.’ dedi.

Kulüp Başkanımız Osman Duran’da yeni sezon öncesi Denizlispor ve Denizli Büyükşehir Belediyespor’la bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiklerini belirtirken, ‘ Bizim en büyük hedeflerimizden birisi Denizlispor’a oyuncu yetiştirmek. Denizlispor’dan kiraladığımız genç oyuncuların gelişimlerini sağlayarak, A takımda yer almalarını sağlamak istiyoruz. Bunun için biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Herşey Denizlispor için. Umarım bu sezon Denizlispor hakettiği yer olan Süper Lige geri dönecektir. Yeni sezonun hem Denizlispor’a hem de Denizli Büyükşehir Belediyespor’a hayırlı olmasını diliyorum.’ diye konuştu.

Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşen Uzunoğlu’da 3 kulübün çok iyi ilişkiler içerisinde olduğunu ve bu gece bir araya gelerek birlik ve beraberliklerini tüm Denizli’ye gösterdiklerini söyleyerek Denizlispor ve Kızılcabölükspor’a başarılar diledi.

IMG_9070

IMG_9065

IMG_9081