Özkan Taştemur : Gruplara Kalmak İstiyoruz

Kızılcabölükspor’umuzun süper solağı Özkan Taştemur, Yarın oynanacak Denizli Büyükşehir Belediyespor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye Kupasını önemsediklerini ve gruplara kalmak istediklerini belirten Özkan, ‘ Kupada şansımıza İlimizin diğer takımı Denizli Büyükşehir Belediyespor rakip olarak çıktı. Rakibimizi çok iyi tanıyoruz. Takımımızdan ayrılan 4-5 oyuncu şuan orada mücadele ediyor. Sezon öncesi kamp sürecinde iki hazırlık maçında karşılaştık. Bireysel olarak kaliteli oyunculara sahipler. Ama bizim takımımız bu sene geçen sezona göre daha güçlü. Kendi oyunumuzu sahaya yansıttığımız sürece yenemeyeceğimiz takım yok. Bu maçta da hedefimiz kazanarak tur atlamak. Buna inancımız tam. Hasan Hocamızda bize gerekli uyarıları yaparak maça en iyi şekilde odaklanmamızı sağladı. İnşallah tur atlayan taraf biz olacağız.’ dedi.

Taraftarlara da seslenen Özkan Taştemur, ‘ Bizi her maçta destekleyen taraftarlarımızı bu maçta da yanımızda görmek istiyoruz. Hafta içi olmasına rağmen bizi yanlız bırakmayacaklarına eminiz.’ diye konuştu.

özkan