Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu : Kolay Lokma Olmayacağız

Kızılcabölükspor Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, Osmanlıspor ile eşleştiğimiz Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur Kurasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Osmanlıspor’un güçlü bir kadrosu olduğuna dikkat çeken Yavuzyiğitoğlu, ‘ Öncelikle hayırlı olsun. Kura sonunda isteğimiz Süper Lig’den bir takımın Denizli’ye gelmesiydi. Özellikle Kızılcabölük Stadı bitmiş olsaydı orada bir Süper Lig takımıyla kupa maçına çıkmak isterdik. Çekilen kura sonucu maçı deplasmanda oynayacağız. Osmanlıspor’un gücünü biliyoruz. Ama bizde takımımıza güveniyoruz. Kolay lokma olmayacağız. İzleyenler için seyir zevki yüksek bir maç olacak. Kızılcabölükspor markasını tüm Türkiye bir kez daha duyacak. İnşallah tur atlayan taraf biz oluruz.’ diye konuştu.

Pazar günü oynanacak Erzin Belediyespor maçıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, ‘ Hazırlıklarımız tamamladık. Tüm takım bu maça kilitlenmiş durumdayız. Galibiyetten başka bir düşüncemiz yok. İnşallah oradan 3 puanla ayrılacağız.’ dedi.

 

IMG_9299