Mekik, Düzyurtspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta 9.Hafta müsabakalarının ertelenmesinin ardından geçen haftayı maç yapmadan geçiren Kızılcabölükspor’umuz, bu hafta Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda karşılaşacağı Düzyurtspor maçı hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Teknik Direktör Hasan Şermet ve yardımcıları nezaretinde Şirinköy Stadı’nda gerçekleşen antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman 5’e 2 nin ardından çift kale maçla tamamlandı.

Çift kale maçta teknik heyette oyunda yer alırken adeta gençlere taş çıkarttılar. Antrenörlerimiz Hasan Şermet, Seyfettin Kurtulmuş ve Serkan Görgeç attıkları akıl dolu paslar ve müthiş oyun zekalarıyla performanslarından hiç birşey kaybetmediklerini gösterdiler.

Antrenman boyunca oyuncularında neşeli halleri dikkatlerden kaçmazken, Kıvanç Salihoğlu, Mustafa Altun, Kerim Bölük ve Fatih Yiğen dikkat çeken isimler oldu.

İzinli olan Ali Kemal Başaran, Sedat Yahşi, Atakan Cangöz antrenmanda yer almazken, sakatlıkları süren Emircan Sayar ve Emre Fırtına düz koşu yaptı.

DSC_0655 DSC_0674 DSC_0713 DSC_0737 DSC_0754 DSC_0768 DSC_0780 DSC_0796