Kerim Bölük : Kazanabileceğimiz Bir Maçtı

Kızılcabölükspor’umuzun başarılı defans oyuncusu Kerim Bölük, beraberlikle sonuçlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Erken gelen golün planlarını alt üst ettiğini dile getiren Kerim Bölük,’ Maça ev sahibi takım baskılı başladı. Erken gelen gol planlarımızı bozdu. 15. dakikadan sonra oyuna ortak olduk. Gol fırsatları yakaladık ama değerlendiremedik. İkinci yarıya baskılı başladık ve pozisyonlar bulduk. Oyunun hakimi tamamiyle bizdik diyebilirim. Şuan ligin lideri konumuda olan Erzurumspor gibi kaliteli bir takıma karşı çok iyi mücadele ettik ve iyi bir futbol ortaya koyduk. Son dakikalarda bulduğumuz golle beraberliği yakaladık. Kazanabileceğimiz bir maçtı. Tüm takımı tebrik ediyorum.’ diye konuştu.

7 aylık sakatlık sürecinin ardından ilk kez forma şansı bulduğunu belirten Kerim,’ Uzun bir aranın ardından formama kavuştuğum için mutluyum. 2-3 haftaya kadar yüzde yüz hazır olacağımı düşünüyorum. En kısa zamanda iyileşip takımıma katkı sağlamak istiyorum.’ dedi.

kerim