İncilipınarspor (U17) – Kızılcabölükspor (U-17) Maçı Yarıda Kaldı

Son Şampiyon Kızılcabölükspor (U-17) takımımız ligin 3.haftasında Doğan Demirci Stadı’nda   İncilipınarspor (U-17) takımıyla oynadığı karşılaşma 2-2 devam ederken 76.dakikada yaşanan olaylar sebebiyle yarıda kaldı.

U-17 takımımız maça Barışcan Yumra, Burak Çakır, Göktuğ Ünavcı, Osman Güzeltaş, Sadettin Subaş, Nazif Verim, Berkay Duran, Ferhat İnpınar, Serhat Zararsızsoy, Ali Üküm ve Onur Yalçın 11’i ile çıktı.

Maçın başından itibaren oyun içinde her türlü provakasyonu yapan rakip takımda, yaşanan bir ikili mücadele sonrası oyuncumuza yumruk atan İncilipınarspor’lu oyuncunun bu hareketinin ardından saha bir anda karıştı. Yerde yatan oyuncumuza tekmeler atan rakip takım oyuncularını araya giren diğer oyuncular sakinleştirdi. Bu arbedenin ardından rakip takımda oyundan 4, yedek kulübesinden 1 oyuncu kırmızı kart gördü. Takımımızdan Burak Çakır ve Göktuğ Ünavcı’da kırmızı kart görerek saha dışında kaldı.

Yaşanan bu arbedenin ardından maçın bitmesine 4 dakika kala hakem maçı tatil etti. Maçın sonucu ilerleyen günlerde açıklanacak.

17ler