Kınıyoruz !

Dün Oynanan U-17 Ligi İncilipınarspor – Kızılcabölükspor Maçında, Rakip Takım Teknik Direktörü Ve Oyuncularını Sportmenliğe Aykırı Davranışları Sebebiyle Şiddetle Kınıyoruz.

İncilipınarspor Teknik Direktörünü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Dediği Gibi Zeki, Çevik Ve Ahlaklı Sporcular Yetiştirmesini Tavsiye Ediyoruz. Oyuncularımızı Yerde Yatarken Grup Halinde Tekmeleyecek Kadar Öfke Ve Nefret İçerisinde Olmalarına Anlam Veremiyoruz. Şampiyon Takımımıza Bu Kadar Düşmanca Yaklaşan Zihniyetin Akıl Tutulması Yaşadığını Düşünüyoruz. Bugünden İtibaren Gerekli Girişimlerde Bulunacağımızı Kamuoyunun Bilgisine Sunarız.

Ayrıca maçın Hakeminin Yanlı Ve Taraflı Yönetimini Şiddetle Kınıyoruz. Oyuncularımızı Tekmeleyen Ve Yumruk Atan İncilipınarspor’lu Futbolcuları Sahada Tutarak Futbolun Çirkin Yüzüne Bir Anlamda Onay Vermesini Anlayamıyoruz. Rakip Takımda Saha İcerisinden 4, Yedek Kulübesinden 1 Oyuncu İhraç Eden Maçın Hakeminin, Birçok Oyuncuya Kırmızı Kartını Niye Çıkaramadığını Merak Ediyoruz. Böyle Hakemlerin Türk Futbolu İçinde Yer Almasına Anlam Veremiyoruz.
Kızılcabölükspor Kulübü

mmmmmm