Osman Gönlüm : Haydi Kızılcabölük Stadına Maça

Kızılcabölükspor Basın Sözcümüz Osman Gönlüm, Cumartesi günü Kızılcabölük Stadı’nda oynanacak Altay maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yıllar sonra yuvalarına dönecekleri için mutlu olduklarını belirten Osman Gönlüm,’ Yıllardır stad sıkıntımız sebebiyle Tavas İlçe Stadı, Denizli Atatürk Stadı ve Doğan Seyfi Atlı Stadını dönüşümlü olarak kullanmak zorunda kalmıştık. Ama artık Kızılcabölük Stadımızın tamamlanmasının ardından Altay maçı ile yuvamıza döneceğiz. Altay gibi Türk Futbolunun köklü kulüplerinden biriyle açılış maçını oynayacağımız için mutluyuz. Stadımızın yapımında emeği geçen başta Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ederiz. Kendilerini bizzat Altay maçımıza davet edeceğiz.’ diye konuştu.

Kızılcabölük Stadı’nda tribünlere memleketimiz için önemli iki büyüğümüzün isimlerini verdiklerini belirten Gönlüm,’ Stadımızın A tribününe memleketimizin büyük değeri Özay Gönlüm’ün adını verdik ve Özay Gönlüm Tribünü oldu. B tribününe de Kızılcabölük ve Kızılcabölükspor’umuz için çok değerli bir büyüğümüz olan İbrahim Atmaca Tribünü adını verdik. İki büyüğümüzü saygıyla da anıyoruz ve unutmayacağız.’ dedi

Tüm spor severleri Cumartesi günü Kızılcabölük Stadı’na beklediklerini dile getiren Osman Gönlüm,’ Kızılcabölükspor’umuz için tarihi günlerden biri olacak Altay maçımıza başta tüm Denizli halkını, Tavas, Kale, Karahisar, Beyağaç ve çevre mahallelerden tüm spor severleri bekliyoruz. Tribünlerin tıklım tıklım dolacağına inanıyoruz. Bu futbol şölenini kaçırmasınlar. Ayrıca bayanlar içinde özel tribün ayıracağız. Tüm bayan spor severleride maçımıza bekliyoruz.’ diye konuştu.

gece 1