Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu : Hasret Sona Erecek

Kızılcabölükspor Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, yarın Kızılcabölük Stadı’nda oynanacak Altay maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 2 yıllık aranın ardından Kızılcabölük Stadı’nda oynayacakları için heyecanlı olduklarını söyleyen Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu,’ Denizli’ye maçlarımıza gelemeyen taraftarlarımız bizleri çok özlemişler. Bizde onları çok özledik. Artık hasret sona eriyor. Altay maçıyla Kızılcabölük Stadı’na geri dönüyoruz. Bizim için çok önemli bir maç. Kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Tüm çalışmalarımız o yönde. Takımımıza güveniyoruz. Taraftarımıza Kızılcabölük’teki ilk maçımızda iyi bir futbolla galibiyet hediye etmek istiyoruz.’ diye konuştu.

Yoğun bir maç programı içerisinde olduklarını dile getiren Yavuzyiğitoğlu,’ Bu hafta yine 1 haftada 3 maç yapacağız. Fikstür olarak yoğun bir maç programı içerisindeyiz. Bu 1 haftalık süreç takımın gidişatı açısından yön belirleyici olacaktır. İnşallah bu süreçten alnımızın akıyla çıkarız.’ dedi.

Kızılcabölükspor’un her yerde çok iyi şekilde konuşulduğunu dile getiren Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu,’ Kızılcabölükspor çok iyi temsil ediliyor. Herkes Kızılcabölükspor’u konuşuyor. Bu maçta yine misafirperverliği ön plana çıkararak maçımıza gelecek olan Altay taraftarlarını da en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz. Bu noktada taraftarımıza çok büyük görev düşüyor.’dedi.

Taraftarlara da seslenen Yavuzyiğitoğlu,’ Tüm Denizli halkını, Tavas Halkını maçımıza bekliyoruz. Özellikle iç saha maçlarında bizlere her zaman destek olan taraftarlarımızın bundan sonra kendi evimizdeki maçlarda stadımızı dolduracağını düşünüyoruz. Takımımıza 90 dakika boyunca destek olsunlar. Onların desteğine çok ihtiyacımız var.’ diye konuştu.

ali kemal yavuzyiğitoğlu