Hasan Şermet : Antalya Kampı Çok Faydalı Geçti

Kızılcabölükspor Teknik Direktörümüz Hasan Şermet tamamlanan Antalya kampı ve yoğun tempoda devam eden hazırlıklarla açıklamalarda bulundu.

Antalya’da 9 gün süren bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Hasan Şermet,’ Kamp süresince oyuncuları daha çok fizik olarak, kondisyon olarak daha üst seviyeye getirme çabası içerisinde olduk. Bu süreçte de hazırlık maçları yaparak maç temposu yakalamaya çalıştık. Bu maçlarda ilk yarıda daha az şans verdiğimiz oyuncularımızı da görme şansımız oldu. Bu anlamda kampın faydalı geçtiğini söyleyebilirim. Oyuncularımın gösterdikleri çalışmalardan, maçlardaki performanslarından memnunum. Bize bu kamp fırsatını veren başta Süleyman Doğu abimize, Başkanımız Osman Duran’a ve yönetimimize de çok teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.

Hazırlık maçlarında alınan sonuçların ölçü olmayacağını belirten Şermet,’ Sultanbeyli Belediyespor, Niğde Belediyespor ve Sandıklıspor ile karşılaştık. Bunlardan 2’sini yendik, 1’inde yenildik. Ama sonuçların hiçbir önemi yok. Çünkü bu maçlarda farklı farklı takımlarla oynayarak oyuncularımızı görme şansı bulduk. Bizim için amaç oyuncuları yakından görmek, oyunculardan nasıl yararlanabiliriz bunlar önemliydi. Oyuncularımızdan da iyi bir geri dönüş aldık. Kamp süresince takıma oyuncu katamadık. Ama bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Gökhan aramıza katıldı. 1 veya 2 oyuncu daha takıma katmak istiyoruz.’ dedi.

sermet