Denizli Büyükşehir Belediyespor’u Ve Rüşan Uzunoğlu’nu Kınıyoruz

Denizli Büyükşehir Belediyespor kulübünün etik olmayan transfer çalışmaları sebebiyle bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.

Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü devre arası transfer döneminde yerel bir gazetede çıkan hatalı haber üzerine SÖZLEŞMELİ oyuncumuz Burak Yılmaz’ı kulübümüzün haberi olmadan arayarak transfer teklifinde bulunmuş ve oyuncu Kulüp Başkanımız Osman Duran ve Futbol Şube Sorumlumuz Halil Tun’a ayrılmak istediğini söylemiştir. Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün yaptığı bu saygısızlığı bizler sineye çekmişken, dün yaşanan olay artık sabrımızı taşırmıştır.

Geçtiğimiz günlerde anlaşma sağlayarak kamuoyuyla paylaştığımız ve yılbaşı tatili dolayısıyla Pazartesi günü imza attıracağımız yeni transferimiz Gökhan Açıkgöz’ün aklını bizim anlaştığımız rakamın neredeyse iki katını teklif ederek karıştıran Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu’nu kınıyoruz.

Oyuncunun Kayseri’den İzmir’e hareket eden saat 12:30 uçak biletini alan, 17:00’de İzmir’den Denizli’ye gelmesi için otobüs biletini alan kulübümüz, Gökhan Açıkgöz’ü Napa Otel’de misafir etmiştir. Takımımızla iki gün antrenmana çıkan oyuncunun kulübümüzle anlaştığını Denizli Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Kenan Atik’e söylememize rağmen bu etik olmayan davranışa oda seyirci kalmıştır. Kulüp Başkanımız Osman Duran yada Kulübümüzden herhangi yetkili nezaketen aranmış olsaydı bizler gereken kolaylığı gösterebilirdik. Sezon başında Denizli Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Akın Çelik’le ortaya koyduğumuz planlı çalışma, yardımlaşma ve iyi ilişkilerimizi, yaklaşık 4 ay ortadan kaybolarak son günlerde tekrar ortaya çıkan Başkan Rüşan Uzunoğlu yerle bir etmiştir.

Kızılcabölükspor olarak sezon başında büyük bir yardımlaşma örneği göstererek birçok oyuncumuzu Denizli Büyükşehir Belediyespor’a hiçbir ücret talep etmeden vermişken, bu kulübün bize yapmış olduğu davranışlar neyi ifade etmektedir. Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu ve kulübü ne yapmak istemektedir.? Kulübümüzden hiçbir yetkiliyi aramadan direk oyuncuyla irtibata geçmek hangi etik kurallara uygundur.?

Yıllardır büyük bütçelerle hiçbir başarı gösteremeyen Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu ve yönetimi, kısıtlı imkanlarla başarılı olmaya çalışan ve bu sezon 2.Lig’e çıkma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kızılcabölükspor’umuzu örnek almak yerine kıskanmalarını anlamak mümkün değildir.

Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu ve Yönetiminin yapmış olduğu bu etik dışı davranışları kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Kızılcabölükspor Kulübü

Gökhan Açıkgöz’ün kulübümüz tarafından alınan uçak bileti, konaklama faturası ve idmandan fotoğrafları resimlerde görüldüğü gibidir.

fatura 2

fatura

DSC_5558

DSC_5556

DSC_5554

 

 

 

Denizli Büyükşehir Belediyespor’u Ve Rüşan Uzunoğlu’nu Kınıyoruz için 2 yorum