Hasan Şermet : Biz Bu Konumlara Nerelerden Geldiğimizi Biliyoruz

Kızılcabölükspor Teknik Direktör’ümüz Hasan Şermet pazar günü oynanacak Zonguldak Kömürspor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Zonguldakspor Kömürspor’un iyi bir takım olduğunu ve güçlü bir camia olduklarını belirten Hasan Şermet,’ Pazar günü zor bir karşılaşmaya çıkacağız. Hazırlıklarımızı o doğrultuda sürdürüyoruz. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Bu maçta da hedefimiz galibiyet. İyi mücadele ederek güzel bir oyunla rakibimizi yenmek istiyoruz. İnşallah futbol şansıda yanımızda olur. Tabi ki her maçını kazanan bir takım yok ama taraftarlarımız şundan emin olsunlar biz kazanmak için elimizden gelen her şeyi her maçta yapacağız. İnşallah çoğu zaman bunu başaracağız. Bizim grubumuz diğer gruplara göre daha dengeli bir grup. Her takım, her takımı yenebilecek kapasitede.’diye konuştu.

Bulundukları yerin farkında olduklarını ve hiçbir egolarının olmadığını belirten Şermet,’ Biz bu konuma nerelerden, hangi aşamalardan, hangi imkanlarla geldiğimizi biliyoruz. Buralarda kalmak içinde elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kesinlikle havaya girmiş değiliz. Bu noktalara tırnaklarımızla kazıyarak geldik. Hepimiz bunun bilincindeyiz. Kolay pes etmeyeceğiz.’ dedi.

Taraftarlara da seslenen Hasan Şermet,’ Bizleri her maçta yanlız bırakmayan taraftarlarımızın Zonguldak Kömürspor maçında da bizlerin yanında olmalarını istiyorum. 90 dakika boyunca desteklerini esirgemesinler. Artık günümüz futbolunda maç içinde çok gitgeller yaşanıyor. Her an maç içinde dengeler değişebiliyor. O yüzden bizleri 90 dakika boyunca desteklesinler. Tüm Denizli halkını da maçımıza bekliyoruz. Biz Denizli’nin takımıyız ve en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.’ diye konuştu.

DSC_6140