Mekik, Erzin Belediyespor Maçı Hazırlıklarına Başladı

Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta pazar günü Kızılcabölük Stadı’nda Erzin Belediyespor’u konuk edecek Kızılcabölükspor’umuz, 1 günlük iznin ardından hazırlıklarına başladı.

DSC_7175 DSC_7218

Teknik Direktör Hasan Şermet ve yardımcıları nezaretinde Şirinköy Stadı’nda gerçekleşen antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman yenileme çalımlarıyla devam etti. 5’e 2’nin ardından çift kale maçla antrenman tamamlandı.

DSC_7255 DSC_7340 DSC_7347

Çift kale maçta oyuncuların istekli ve mücadeleci futbolu teknik heyeti memnun ederken, Kıvanç Salihoğlu, Melih Şencan, Fatih Yiğen ve Cihat Kahraman dikkat çeken isimler oldu.

Gribal enfeksiyon geçiren Süleyman Olgun, Hakan Akman, Emrah Şahinçiftçi ve Serkan İlgün antrenmana katılmazken, kasığında ki sakatlığı süren Murat Kan düz koşuyla yetindi.

DSC_7276

Antrenmana Altyapı sorumlumuz Şükrü Akar U-17 ve U-19 takımlarımızdan 4 oyuncu gönderdi. Feyzullah Akyol, Serkan Bultan, Bartın Pektaş ve kaleci Samet Zeybek A takımla antrenmanlara çıkacaklar.

DSC_7356

Şirinköy Stadı’nda gerçekleşen antrenmanı Kulüp Başkanımız Osman Duran, Yöneticilerimiz, Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu ve Altyapı Sorumlumuz Şükrü Akar’da yakından takip etti.